برای اطلاع از جدیدترین گزارشات ، تخفیفات ، تغییرات و موارد مهم در کانال اطلاع رسانی پنل عضو شوید!
عضویت در کانال اطلاع رسانی

7456d5-300x257

ورود هر کاربر به سایت و زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط پنل ماندگار به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین پنل ماندگار از سوی کاربر است.

 

قوانین شارژ حساب :⁠1 برای شارژ حساب از کارت بانکی خود استفاده کنید از کارت‌های سرقتی یا اجاره‌ای خرید نکنید و درصورت استفاده از کارت بانکی شخص دیگر، مدارک هویتی باید حتما جهت تایید ارسال شود.

 

2⃣ احراز هویت جهت حفظ امنیت و جلوگیری از فیشینگ برای اتباع خارجی و ایرانی الزامی است و عدم احراز هویت برای شما مشکل ساز خواهد بود.

 

3⃣ روش احراز هویت برای کاربران اتباع خارجی با کارت سرشماری یا گذرنامه به همراه کارت بانکی و برای کاربران ایرانی با کارت ملی یا شناسنامه به همراه کارت بانکی میباشد.

 

4⃣ شارژ حساب از طریق کارت به کارت، ارز دیجیتال و پرداخت آنلاین با درگاه اتجام میشود.

 

5⃣ در صورت مشکل در پرداخت یا عدم شارژ، به پشتیبانی مراجعه کنید.

 

6⃣ برای مبالغ بالای یک میلیون تومان، از کارت به کارت استفاده کنید.

 

7⃣ برگشت وجه به حساب بانکی امکان‌پذیر نیست.

 

8⃣ کاربر خارجی و ایرانی بدون احراز هویت میتوانید از طریق ارز دیجیتال حساب خود را شارژ کنید.

 

قوانین ثبت سفارش :1⃣ زمان انجام سفارشات بین 1 تا 24 ساعت است، اما ممکن است به دلیل سیاست شبکه‌های اجتماعی، زمان تعیین شده تغییر کند و با تاخیر انجام شود.

 

2⃣ به دلیل تغییر سیاست و محدودیت شبکه‌های اجتماعی ضمانت ریزش و انجام سفارشات در زمان تعین شده باطل شود و فقط در زمان عادی قابل اجرا خواهد بود و همچنین مجموعه ما هیچگونه مسئولیتی بابت دلیت و ریزش خدمات ندارد!

 

3⃣ امکان لغو سفارش یا برگشت وجه برای سفارشات اشتباه وجود ندارد، لذا آدرس سفارش خود را طبق توضیحات دقیق و صحیح وارد کنید.

 

4⃣ هر سفارش باید با توضیحات مربوطه و به نحوه ارسال صحیح لینک یا آیدی ارسال شود، در غیر این صورت سفارش لغو خواهد شد و گاهی بدون برگشت وجه لغو میشود.

 

5⃣ همزمان برای یک لینک یا آیدی در و پنل ماندگار و پنل‌های دیگر سفارش ثبت نکنید (اجازه دهید سفارش اول برای همان آیدی تکمیل شود و سپس مجدد برای همان آیدی سفارش ثبت کنید).

 

6⃣ از ثبت سفارش برای محتوای غیراخلاقی یا غیرقانونی از جمله صیغه، فال‌ و طلسم، بسته بندی، کار در منزل، دریافت وام، حمایت بانکی، استخدام، هک و امنیت و سایر خودداری کنید و همچنین عدم رعایت قوانین منجر به سوختن پول سفارش و انجام نشدن آن میشود.

 

7⃣ برای ثبت سفارش تمام خدمات شبکه های اجتماعی حتما پیج و کانال یا گروه مورد نظر عمومی باشد قبل از سفارش به این موارد دقت کنید و در زمان انجام سفارش هیچ تغییری در تنظیمات و لینک و آیدی نبایذ صورت گیرد زیرا باعث از دست رفتن هزینه و انجام نشدن سفارش میشود.

 

8⃣ دقت کنید خدمات ارزان سرعت و کیفیت کمتری نسبت به خدمات بالاتر دارد اما گاهی ممکن زودتر انجام شود و این مورد بستگی به ترافیک سفارشات و محدودیت دارد‌.

 

9⃣ عدم رعایت قوانین و بی احترامی موجب مسدودی حساب شما بصورت دائم خواهد شد!

 

قوانین پیگیری سفارشات :

1⃣ برای پیگیری سفارشات ثبت شده لطفا به این مورد دقت کنید که از زمان ثبت سفارش شما 12 الی 24 ساعت گذشته باشد.

 

2⃣ برای سفارشاتی که پیام تکمیل زده شده و سفارش شما انجام نشده است به پشتیبانی مراجعه کنید تا سفارش شما انجام یا هزینه برگشت داده شود.

 

3⃣ لطفا پی در پی درخواست پیگیری سفارش ارسال نکنید اجازه دهید کارشناسان پنل سفارشات شما را با نهایت تلاش خود پیگیری و بررسی خواهند کرد و اقدامات لازم را انجام میدهند.

 

4⃣ کارشناسان پنل ماندگار بصورت شبانه روز سفارشات شما را پیگیری و بررسی میکنند.

 

5⃣ برای خدمات ارزان لطفا بعد 24 الی 72 ساعت درخواست پیگیری ارسال نکنید.

 

لطفا قوانین پنل را رعایت کنید و با ما همکاری کنید

بصورت شبانه روز درخدمت شما هستیم

1000038711-150x150

با پنل ماندگار به بالاترین سطح ممکن در شبکه های اجتماعی دست یابید.

همچنین با تبلیغات در شبکه های اجتماعی میتوانید بازار خود را گسترش داده و به رشد و پیشرفت کسب و کار خود کمک کنید.

منتظر سفارشات شما هستیم.

میتوانید برای صحت این مورد به نماد های اعتماد ما مراجعه و استعلام تاریخ شروع فعالیت پنل را مشاهده فرمائید.

نماد های اعتماد پنل
قبلی
بعدی
ارتباط با پشتیبانی
شبکه های اجتماعی پنل

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پنل ماندگار میباشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

advanced-floating-content-close-btnورود به ربات 1693685759883 1693686654552 1693685516683 1693685142127 17179245395491717924420224
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد