برای اطلاع از جدیدترین گزارشات ، تخفیفات ، تغییرات و موارد مهم در کانال اطلاع رسانی پنل عضو شوید!
عضویت در کانال اطلاع رسانی

سوالاتی که هر کاربر دارد و میخواهد پاسخ آن را بداند

آموزش کامل کار با سایت در سایت و آموزش کار با ربات در کانال اطلاع رسانی پنل بصورت تصویری و کامل قرار داده شده است.

ابتدا برای دریافت اطلاعات و راهنمایی بیشتر به پشتیبانی مراجعه کنید سپس درصورت دریافت اطلاعات کافی میتوانید درخواست دهید تا برای شما در کمترین زمان طراحی شود.

درحال حاضر فقط با ربات امکان دریافت نمایندگی وجود دارد. پنل نمایندگی به سایت پنل ماندگار متصل است و خدمات پنل را با تنظیم سود در  ربات نمایندگی خود بفروش میرسانید. پنل به درگاه شخصی شما متصل میشود و ربات با مدیریت کامل در اختیار شما قرار میگیرد بدون هیچ گونه تبلیغ از پنل ماندگار است و همچنین برای مشاهده امکانات و دریافت اطلاعات بیشتر به پشتیبانی پنل ماندگار مراجعه کنید.

برای کاهش قیمت خدمات پنل میتوانید بسته نمایندگی را از پنل خریداری کنید. این بسته بصورت خودکار بعد از خرید تمامی خدمات را برای شما حداقل 10درصد و حداکثر 20درصد کاهش میدهد و همچنین این امکان را دارید که پنل خود را به پنل ماندگار متصل نمایید و با قیمتی کمی که خدمات را خریداری میکنید در پنل خود با سود بالا بفروش برسانید.

سعی کردیم همه نوع سرویسی که قابل اعتماد هستند را فراهم کنیم که هم سرویس ارزان داشته باشیم و هم سرویس های فوق العاده با کیفیت و عالی. شاید بدانید که خدمات ارزان با خدمات باکیفیت و قیمت بالا تفاوت زیادی دارد پس این مورد نیاز به توضیح ندارد و مشخص است که چه خدماتی سرعت و کیفیت دارند و چه خدماتی بی کیفیت و سرعت کمتری دارند.

تمامی خدمات مجازی بدلیل محدودیت و سیاست شبکه های اجتماعی ممکن است ریزش داشته باشند که این ریزش هیچ ارتباطی با مجموعه ارائه دهنده ندارد زیرا شبکه های اجتماعی با ایجاد محدودیت روی سرورها پنل ها را محدود میکند و ظرفیت ها را حذف میکند. سرویس های ارزان معمولا ریزش بالاتری دارند چون از سرورهای ارزان انجام میشوند اما سرویس های بدون ریزش میتواند محدودیت را دور زده و برای مدتی ریزش نداشته باشند.

سرعت بستگی به حجم سفارش شما و سرویس انتخابی دارد. زمان استارت و تکمیل سفارش در زمان عادی حداقل چند دقیقه و حداکثر چند ساعت میباشد اما در زمان محدودیت مکن است این زمان تعین شده باطل شود و با تاخیر انجام شود چون محدودیت ظرفیت را حذف کرده و یا از انجام سفارش برای مدت کوتاهی جلوگیری میکند.

چندین دلیل برای لغو شدن سفارشات وجود دارد که دلیل اول بخاطر اشتباه بودن لینک و آیدی یا رعایت نکردن توضیحات و شرایط سرویس میباشد. دلیل دوم بخاطر کمبود ظرفیت و بروزرسانی سرویس است. در صورتی که تمام مواردرا رعایت شده اما باز هم لغو میشود بهتر است به پشتیبانی مراجعه کنید تا دلیل فطعی به شما اعلام شود.

تا جایی که امکان داشته باشد لغو میشود ولی درصورتی که پی در پی این اشتباه تکرار شود لغو نخواهد شد و سفارش شما انجام نمیشود پس در ثبت سفارش و قوانین پنل و توضیحات سرویس ها دقت کافی داشته باشید. در صورت نیاز با پشتیبانی در ارتباط باشید.

درصورتی که امکان داشته باشد لغو میشود این مورد بستگی به قوانین و شرایط سرویس پنل دارد اما بهتر است در این مورد با پشتیباتی در ارتباط باشید.

یکی از دلایلی که باعث انجام نشدن سفارش میشود، رعایت نکردن قوانین و توضیحات سرویس میباشد. اگر با دقت بررسی کنید دلیل آنرا متوجه خواهید شد. اما درصورتی که تمام قوانی و شرایط سرویس پنل را رعایت کرده اید پس این مشکل از طرف سرور بوده و باید به پشتیبانی مراجعه کنید.

امکان برگشت وجه پرداختی به کارت شما وجود ندارد اما بهتر است درخواست خود را در این مورد را به پشتیبانی ارسال کنید شاید احتمال برگشت وجه وجود داشته باشد.

هرگونه بی احترامی و شاخ بازی موجب مسدودی حساب و آی پی شما در پنل میشود که به هیچ عنوان حتی با حساب های دیگر هم نمیتوانید وارد پنل شوید هرچند که موجودی داشته باشید و قابل برگشت نیست لطفا قوانین را رعایت کرده تا مشکلی در این زمینه ایجاد نشود.

برای این مورد سریع به پشتیبانی مراجعه کنید تا سفارش شما کامل شود یا هزینه مابقی سفارش به حساب شما برگشت داده شود. این مورد گاهی بدلیل اختلال در سرور است که ناتمام انجام میشود.

به پشتیبانی مراجعه کنید تا حساب شما با تراکنش پرداختی بررسی و درصورت دریافت مبلغ در پنل، حساب شما شارژ شود‌ اما در صورتی که پنل ماندگار وجه شما را دریافت نکرده باشد به حساب شما برگشت داده میشود.

به هیچ عنوان نباید چند سفارش برای یک لینک یا آیدی از پنل مانگار یا پنل های دیگر ثبت کرد زیرا این مورد باعث اختلال در آمار سفارش میشود و قابل پیگیری یا انجام نیست, درصورتی که این مورد رعایت نشود یک سفارش انجام خواهد شد و دیگری انجام نمیشود و مبلغ برگشت نخواهد شد. اما میتوانید برای لینک و آیدی متفاوت همزمان سفارش ثبت کنید.

درحال حاضر نماد اعتماد و مجوز الکترونیکی اینماد، نشانه معتبر بودن و فعالیت مجموعه میباشد و از همه مهمتر نماد زرین پال اولین نماد سایت میباشد که در آن تاریخ فعالیت پنل نیز وجود دارد و هر پرداختی که با درگاه انجام میدهید امکان پیگیری وجود دارد.

احراز هویت برای جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری، دزدی از کارتهای دیگران، برداشت وجه از کارت اعضای خانواده و آشناها بدون رضایت و آگاهی میباشد. احراز هویت به همین دلیل اجباری و حتما باید گرفته شود تا برای دریافت کننده مشکل ساز نباشد. درصورتی که احراز هویت انجام ندهید حساب شما مسدود خواهد شد، حساب تا زمانی که احراز هویت نکنید مسدود خواهد ماند. دلیل خاصی برای احراز هویت وجود ندارد این مورد فقط برای جلوگیری از واریز وجه آلوده و فیشینگ میباشد.

اگر کاربر خارجی و ایرانی هستید شماره و کارت بانکی که با آن از پنل استفاده میکنید باید به آن دسترسی کامل داشته باشید درصورتی که از کارت بانکی و شماره دیگران استفاده میکنید باید رضایت و آگاهی کامل داشته باشند و حتما احراز هویت انجام دهید. عدم احراز هویت موجب مسدودی حساب شما خواهد شد لطفا به این موارد دقت کنید تا برای شما مشکل ساز نشود در صورت نیاز و هماهنگی با پشتیبانی در ارتباط یاشید تا مشکل شما رفع شود.

درحال پردازش به معنای: (درحال بررسی ظرفیت، قیمت، لینک، محتوا، وضعیت سرویس) میباشد.

در دست انجام به معنای: (در صف انجام و نوبت سفارش) است.

درحال انجام به معنای: (درحال انجام شدن سفارش و یا درحال تکمیل سفارش) میباشد.

کامل شده به معنای: (سفارش با موفقیت انجام و تکمیل شده) است.

نیمه تمام به معنای: (سفارش ناقص انجام شده و مابقی مبلغ سفارش برگشت داده شده) میباشد.

لغو یا برگشت به معنای: (لغو شدن سفارش به همراه عودت مبلغ و برگشت نیز به همین صورت) است.

هر یک از این وضعیت ها ممکن است دیرتر وضعیت آن تغییر پیدا کند و هیچ مشکلی در وضعیت ها وجود ندارد.

1000038711-150x150

با پنل ماندگار به بالاترین سطح ممکن در شبکه های اجتماعی دست یابید.

همچنین با تبلیغات در شبکه های اجتماعی میتوانید بازار خود را گسترش داده و به رشد و پیشرفت کسب و کار خود کمک کنید.

منتظر سفارشات شما هستیم.

میتوانید برای صحت این مورد به نماد های اعتماد ما مراجعه و استعلام تاریخ شروع فعالیت پنل را مشاهده فرمائید.

نماد های اعتماد پنل
قبلی
بعدی
ارتباط با پشتیبانی
شبکه های اجتماعی پنل

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به پنل ماندگار میباشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

advanced-floating-content-close-btnورود به ربات 1693685759883 1693686654552 1693685516683 1693685142127 17179245395491717924420224
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد